Firmowe Święta Bożego Narodzenia

Boże Narodzenie to święta na tyle ważne, że obchodzimy je nie tylko w gronie bliskich, ale też zbliżamy się w tym czasie do naszych współpracowników i innych znajomych. Większość firm z tej okazji urządza przyjęcie wigilijne, organizuje prezenty i przystraja biura świątecznymi dekoracjami – bombkami, łańcuchami, Mikołajami, choinką. Wszystko to sprawia, że grudniowa atmosfera nawet w biurze nabiera wyjątkowego charakteru.

Przyjęcie wigilijne

Firmowa impreza z okazji Świąt Bożego Narodzenia może przybierać różne kształty. Może być to skromne spotkanie urządzone w zaciszu Waszego biura, eleganckie przyjęcie w restauracji lub wręcz biesiada z jedzeniem, tańcami i grami do późnych nocnych godzin. Wiele zależy oczywiście od budżetu, wielkości firmy oraz od jej charakteru. Nie ulega jednak wątpliwości, że takie przyjęcie wigilijne warto zorganizować. Jest to bowiem doskonała okazja do integracji, wpływa na morale pracowników i atmosferę panującą w środowisku pracy.

Prezenty dla pracowników

Prezenty firmowe na Boże Narodzenie to także ważny punkt programu. Nie da się ukryć, że każda osoba dla nas pracująca w głębi serca liczy na podarunek, który będzie wyrazem naszego szacunku oraz zaangażowania. Mogą one oczywiście różnić się w zależności od budżetu, który mamy do dyspozycji, ale na pewno nie wolno o nich zupełnie zapomnieć. Prezenty firmowe na Boże Narodzenie przy dużym budżecie mogą przyjmować formę premii świątecznej, luksusowego trunku lub też atrakcyjnego gadżetu wysokiej jakości np. plecaka, elektroniki czy karty prezentowej do sklepu lub na rozrywki takie jak strzelnica, gokarty i inne. Przy mniejszym budżecie prezenty firmowe na Boże Narodzenie mogą być skromniejsze. Przemyślany drobny gadżet taki jak kubek z zabawnym nadrukiem w połączeniu z czekoladą i życzeniami od serca z pewnością spotkają się z dobrym odbiorem.

Wspólne przystrajanie biura

Ubieranie choinki oraz tworzenie dekoracji w zespole to kolejna dobra okazja do integracji i zabawy. Jeżeli możecie sobie na to pozwolić czasowo, zorganizujcie w godzinach pracy spotkanie, na którym zaplanujecie i wykonacie dekoracje w biurze. Nie powinno zająć to dużo czasu, a pozwoli porozmawiać w swobodnej atmosferze i wspólnie działać na neutralnym gruncie. Jeżeli pracownicy wyrażą zgodę, możecie w ten dzień zorganizować też sesję zdjęciową, której efekt końcowy wykorzystacie w mediach społecznościowych do promocji firmy jako przyjaznego środowiska pracy. Dzięki temu, skorzystają na tym wszyscy na różnych płaszczyznach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here