Dobra hurtownia Yerba Mate

Ostrokrzew Paragwajski to roślina która nie występuje naturalnie w Europie. Z tego powodu, wszystkie sklepy w Polsce oferujące susz, muszą go kupować w hurtowniach, które pozyskują ogromne ilości towaru od dystrybutorów. Transport yerby odbywa się w sposób optymalny. Kontenery muszą być odpowiednio zabezpieczone, ponieważ susz źle znosi wilgoć, a wielu producentów pakuje go w opakowania papierowe lub kartonowe. Z tego tez powodu, niektóre firmy decydują się na transport do Europy w ogromnych opakowaniach, a dzielenie na mniejsze porcje i pakowanie obywa się już po przybyciu transportu do miejsca docelowego.

Ceny i obsługa

Dobra yerba mate hurtownia może zapewnić produkt w dużych ilościach i dobrej cenie. Często nie bylibyśmy wstanie wynegocjować równie dobrych cen, nawet kupując bezpośrednio od dystrybutora. Doświadczenie pozwala również na bezpieczne dostarczenie do kupującego hurtowych ilości produktu. Jednocześnie, współpraca z hurtownią umożliwia oszczędzenie pieniędzy na magazynowaniu, ponieważ możliwe są częstsze dostawy mniejszych ilości. Ułatwiamy sobie również sprawy podatkowe, opłacając fakturę wystawioną przez polską firmę.

Dostęp do nowości i popularnych marek

Jedna z najpopularniejszych marek Yerba Mate – Pajarito wysyła swoje produkty tylko zgodnie z listą oczekujących. Wynika to z ogromnego zainteresowania jej produktami. Dostanie się na tę listę bezpośrednio, wymaga dużej dozy cierpliwości lub znajomości. Współpracując z hurtownią, zupełnie się tym nie przejmujemy, cały proces jest na głowie naszego dostawcy. Dodatkowo, dobra hurtownia ma możliwość dostarczania rynkowych nowości w szybkim tempie. Dzięki temu, możemy zaoferować w swoim sklepie produkty zaraz po ich premierze, a czasem nawet przed oficjalnym pojawieniem się produktu na rynku. Jest to szczególnie ważne, w wypadku różnego rodzaju edycji premium, które często mają bardzo ograniczoną ilość wyprodukowanych opakowań. Dobra współpraca pozwala na budowanie własnej marki oraz zwiększanie zaufania wśród klientów. Odpowiednio dobrany dostawca będzie wstanie zapewnić nam ciągłość oferty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here