Szafa skrytkowa

Szafa skrytkowa spędza sen z powiek wielu przedsiębiorców. Najczęściej można ją znaleźć w dużych supermarketach, na dworcu autobusowym lub kolejowym, na lotnisku, ale również na siłowni czy basenie. Ponadto nierzadko jest to także stałe wyposażenie parku rozrywki. Przekonaj się zatem, gdzie warto postawić taki mebel.

Zastanawiasz się nad tym, gdzie umieścić szafę skrytkową? Nie jest to łatwa decyzja. W końcu tego typu mebel powinien znaleźć się w miejscu bardzo dobrze widocznym przez osoby, wchodzące do konkretnego miejsca. Ponadto powinien być łatwo dostępny, a oprócz tego nie może wywoływać zbędnych kolejek, a więc ważne jest to, żeby znajdował się na jak najbardziej otwartej przestrzeni.

Szafa skrytkowa w muzeum i parku rozrywki

Ten mebel jest często stawiany w różnorodnych muzeach oraz parkach rozrywki. To właśnie tam odwiedzający muszą czuć się swobodnie, a na pewno nie umożliwi tego noszenie ze sobą ciężkich, prywatnych toreb. Gospodarz obiektu powinien zatem zrobić wszystko, żeby jak najbardziej umilić odwiedzającym zwiedzanie i rozrywkę. Szafa skrytkowa powinna więc stanąć tuż za kasą biletową. Warto postawić na zamek szyfrowy lub z kluczykiem, który można zawiesić na ręce albo szyi. To znacznie ułatwi jego przechowywanie.

W sklepie

Sklep, w szczególności supermarket to dość oczywiste miejsce, w którym może się znaleźć szafa skrytkowa. Warto zadbać jednak o to, żeby od razu rzuciła się w oczy klientowi. Gdzie zatem ją umieścić? Można to zrobić przy koszykach zakupowych lub przy samym wejściu na obiekt. Jest to najlepszy sposób na to, żeby klienci nie pominęli tego miejsca i o nim nie zapomnieli.

Na dworcach i lotnisku

Na dworcach autobusowych i kolejowych oraz na lotnisku również znajdują się tego typu szafy. Tam można zostawić swoje rzeczy nawet na kilka dni. Najczęściej korzystanie z takiej skrytki jest dodatkowo płatne, co jest opłacalne dla osoby, która udostępnia tego typu mebel. Tutaj również muszą one stanąć w widocznym miejscu, a o ich istnieniu, powinna również informować obsługa obiektu. Wysokiej jakości szafy skrytkowe kupisz w sklepie internetowym Lobby. Tam możesz zrobić zakupy online, a więc nie zajmie to dużo czasu. Co ważne, tego typu metalowe meble są dostępne w bardzo korzystnych cenach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here