Masz stronę w WordPress? Zleć modyfikacje i opiekę profesjonalnej agencji SEO

Potrzebujesz strony internetowej? Możesz ją uzyskać na wiele sposobów. Możesz stworzyć witrynę samodzielnie, z użyciem kreatora albo zlecając jej wykonanie agencji SEO. Masz też inny wybór – sam stawiasz witrynę na WordPressie i zwracasz się do profesjonalnej agencji oferującej pozycjonowanie stron internetowych i reklamę w internecie. Która metoda jest najlepsza?

Metody

 1. Metoda webmasterska – polega na projektowaniu stron internetowych za pomocą języków programowania. Za pomocą języka HTML, PHP, CSS czy JavaScrip. Stworzenie takiej witryny nie jest proste, bo wymaga znajomości tych języków i doświadczenia. Za to satysfakcja z samodzielnie stworzonej witryny zupełnie od podstaw jest ogromna.

  Dla kogo? Dla ambitnych, zainteresowanych informatyką.

 2. Metoda cms-owa – wykorzystuje gotowe CMS-y, czyli zaawansowane programy do tworzenia stron internetowych. Standardowym przykładem CMS-u może być WordPress lub Joomla. Ale możesz także zlecić agencji seo z Warszawy wykonanie gotowego CMS-a. Zaletą jest to, że nie musisz znać języków programowania. To metoda uniwersalna, z której korzystają zarówno zawodowi webmasterzy jak i początkujący programiści lub po prostu zwykli blogerzy.

  Dla kogo? Dla debiutantów chcących zrobić pierwszy krok w swojej webmasterskiej przygodzie.

 3. Metoda samodzielna – łącząca korzystanie z gotowych CMS-ów i języków programowania. Jeśli opanowałeś zarówno obsługę CMS-u, programów graficznych jak i języków programowania, pora na tę metodę pośrednią. Ktoś, kto posługuje się tą metodą, zazwyczaj orientuje się także w metodach reklamy i potrafi sam pozycjonować swoją stronę. Jeśli jednak na początku nie czujesz się zbyt pewnie w promocji swojej strony, skorzystaj z agencji interaktywnych, które znajdziesz wpisując w Google takie hasła jak „agencja seo Warszawa”, „pozycjonowanie stron internetowych Gdynia” czy „reklama w internecie Warszawa”.

  Dla kogo? Dla samodzielnego, ambitnego webmastera.

 4. Metoda hostingowa – tworzysz strony przy użyciu kreatorów oferowanych przez firmy hostingowe i na ich serwerach. W ten sposób dosyć szybko stworzysz bardzo prostą albo nawet średnio skomplikowaną witrynę.

  Dla kogo? Dla początkujących projektantów, nie mających żadnego doświadczenia, a chcących zorientować jedynie się, na czym w ogóle polega strona internetowa. Jednak nie warto dłużej zawracać sobie głowy kreatorem, jeśli masz poważne plany webmasterskie. Lepiej na początku postawić na zaawansowany CMS.

 5. Metoda full-service – zlecasz stworzenie strony profesjonalnej agencji interaktywnej i otrzymujesz w stosunkowo krótkim czasie nowoczesną witrynę. Agencja seo Warszawa oferuje Ci nową stronę internetową wraz z promocją, czyli optymalizacją (poprawieniem strony pod względem SEO, aby była treściwa, merytoryczna i atrakcyjna dla Google), pozycjonowaniem w wyszukiwarkach. Firma oferująca stworzenie witryny i pozycjonowanie stron internetowych  zapewnia również pomoc w redagowaniu i aktualizowaniu treści internetowych czy w rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z serwerem, domeną lub pocztą. Oferuje również doradztwo w kwestiach internetowo-reklamowych. Full-service to również usługi dostępne w sieci czyli promocja na portalach branżowych oraz w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Google plus czy Instagram.

  Dla kogo? Dla osób ceniących wygodę, nie planujących nauki programowania lub też nie mających czasu, oczekujących szybkich, profesjonalnych efektów.

 6. Metoda opieki SEO – tworzysz witrynę na gotowym CMS-ie i zlecasz profesjonalnej agencji opiekę i wypromowanie w Google.

  Dla kogo? Dla tych, którzy lubią być samodzielni, ale cenią także profesjonalizm i pragną, aby ktoś kontrolował ich poczytania. Dla tych, którzy chcą poczuć się bezpiecznie, ale cenią też rozwój.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here