Marka ubrań i perfum Calvin Klein przełamuje stereotypy

Od wieków ludzie noszą specjalnie stworzone, piękne zapachy, co oznacza, że dzisiejsze perfumy pochodzą z dużej wiedzy i oddania sztuce, która była udoskonalana i ulepszana niezliczoną ilość razy.

Ciągły napływ ulepszeń dał nam dzisiaj gamę produktów perfumeryjnych, które wykorzystują każdy zapach, jaki można sobie wyobrazić, zarówno naturalny, jak i odtworzony syntetycznie.

Damskie perfumy CK IN2U idealne na wakacje i lato

Wiele z naszych współczesnych ulubionych perfum pochodzi od marek z wieloletnim doświadczeniem w branży perfumeryjnej. To porównanie pozwoli porównać niektóre klasyczne perfumy z ich współczesną konkurencją tej samej marki i wybrać takie, które nam najbardziej odpowiadają. Calvin Klein założył kultową markę modową w 1971 roku. Zaczynał od zwykłych płaszczy dla kobiet. Dziś projektant jest znany ze swojej bielizny, dżinsów, ubrań i akcesoriów, takich jak okulary przeciwsłoneczne, a na całym świecie zwłaszcza z perfum Calvin Klein. Prostota i styl casual-chic to podstawa marki Calvin Klein. Wybierając perfumy CK One czy IN2U, wybierasz coś marki, która jest znana z wyznaczania trendów, a nie podążania za nimi.Calvin Klein wprowadził na rynek perfumy CK IN2U w 2007 roku. Ten zapach jest określany jako lato w butelce. Jest w nim tak wiele cytrusów i słodkich nut, które łączą się w naprawdę wspaniały sposób. Aromat zaczyna się od różowego grejpfruta i bergamotki, które rośną w słońcu, następnie zauważysz ciepłą wanilię, bursztyn, orchideę i czerwone drzewo cedrowe. Buteleczka tych perfum wygląda jak biała butelka po napoju, szkło na górze i na dnie wygląda podobnie jak fale wody. Cytrusowe i słodkie nuty sprawiają, że jest to idealny wybór na wiosnę i lato.Wypuszczając swój pierwszy zapach w 1981 roku, marka Calvin Klein ma na swoim koncie 40 lat w branży perfumeryjnej, a wielkość oferowanego asortymentu, zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i unisex, jest tego najlepszym świadectwem. Możemy zatem wybierać spośród najpopularniejszych zapachów od Calvina Kleina, takich jak ck in2u, Euphoria, Eternity, czy CK One.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here