Subaru Levorg swoją nazwę zawdzięcza zbitce trzech słów, tłumaczonych jako dziedzictwo, rewolucja i podróżowanie. Patrząc na ten samochód trudno nie zgodzić się z zamysłem twórców. Nawiązuje do wszystkiego, co marka osiągnęła w trakcie swego istnienia, rozwiązaniami technicznymi wychodzi poza schemat, a jego celem jest wyłącznie to, aby bez przeszkód mknąć przed siebie.

Auto, którym chce się jeździć

Levorg należy do samochodów osobowych średniego segmentu i już od kilku lat pozwala kierowcom cieszyć się pewną i bezpieczną jazdą nawet w najmniej sprzyjających warunkach. Auto zbudowano na bazie płyty podłogowej, która wcześniej służyła jako podstawa Legacy oraz Imprezy, a wyglądem nawiązuje do nowoczesnego WRX. Możemy się więc domyślać, co potrafi ten masywny samochód. A przekonujemy się o tym jeszcze bardziej, gdy zaglądamy mu pod maskę. Tam czeka na nas czterocylindrowy silnik w układzie bokser z turbodoładowaniem. Maksymalna moc wynosi 170 KM, przy nawet ponad 5 tysiącach obrotów na minutę. Dobre prowadzenie zapewnia skrzynia biegów Lineartronic ze stałym napędem wszystkich kół S-AWD. Rozwiązania te stanowią o jakości, jaką prezentuje sobą Subaru Levorg. To czysta przyjemność z kierowania samochodem, w którym wszystko działa tak, aby być w pełni zadowolonym z każdego pokonanego kilometra.

Ze sportowym zacięciem

Subaru Levorg dostępny jest w sportowej wersji wyposażenia. Zyskujemy do dyspozycji mnóstwo interesujących udogodnień, dzięki którym przejażdżka zdaje się jeszcze intensywniejsza. Jednym z najbardziej komfortowych rozwiązań jest fotel kierowcy – istnieje możliwość elektrycznej regulacji  oparcia, co ma korzystny wpływ na odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Ponadto, decydując się na 1.6GT-S Sport, można liczyć na estetyczne wykończenie dopracowane w każdym szczególe (aluminiowe pedały, gałka zmiany biegów ze skórzanym obszyciem czy eleganckie elementy tapicerki wykonane ze skóry). Do dyspozycji otrzymujemy również nowoczesną nawigację, przyciski sterowania tuż przy kierownicy oraz zestaw głośnomówiący. Wszystko po to, aby w jak najlepszy sposób umilić kierowcy jazdę i ułatwić mu korzystanie z wszelkich technologicznych udogodnień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here