Co słychać w dziedzinie motoryzacji

Motoryzacyjne premiery 2022 roku

Pandemia wywołała ogromny kryzys w dostępności części niezbędnych do produkcji wielu marek samochodów. Na szczęście tendencja zaczyna się odwracać i powoli wszystko wraca do normy. Świadczy o tym coraz lepiej wypełniony kalendarz w postaci motoryzacyjnych premier roku 2022. W większości przypadków to nowe wersje dobrze znanych modeli, ale to i tak bardzo dobra informacja. Motoryzacyjne premiery 2022 roku otworzył między innymi Fiat Ulysse, który pojawił się w lutym. Kolejnymi zapowiadanymi nowościami są jBMW iX M60, Volkswagen ID.5 oraz Skoda Enyaq iV Coupe.

Premiery nowych samochodów w 2022 roku

Wielu producentów samochodów zapowiedziało premiery nowości, dlatego są to rzetelne i potwierdzone informacje. Część z nich stało się już nawet faktem. SUV Alfa Romeo Tonale miał zaprezentować się po raz pierwszy w zeszłym roku, ale plany pokrzyżował koronawirus. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku zostaną nadrobione zaległości. Omawiając motoryzacyjne premiery 2022 roku nie można pominąć BMW serii 7. Auto będzie miało nieco inny przód, powstanie również w wersji elektrycznej. Kwestią sporną pozostaje jeszcze konkretne nazewnictwo – 7 lub i7. Premiery nowych samochodów w 2022 roku to również Dacia Jogger, pierwszy w tej marce napęd hybrydowy.

Blog motoryzacyjny auto-set.pl

Wiele ciekawostek znajduje się na blogach motoryzacyjnych. Zamieszczane wpisy powstają w oparciu o sprawdzone informacje, dlatego mogą być cennymi wskazówkami dla początkujących fanów aut. Na uwagę zasługuje blog motoryzacyjny Auto-SET. Można się z niego dowiedzieć wszystkiego o wymianie oleju w samochodzie, sprawdzaniu funkcjonowania konkretnych podzespołów, czy dbania o swoje pojazdy mechaniczne. Często w samochodzie występuje usterka, zamiast czekać na wolny termin u mechanika, warto samodzielnie sprawdzić przyczynę. Powstało mnóstwo podpowiedzi, które powinno się testować w praktyce. Potężna dawka wiedzy może pomóc tym, którzy rozważają rozpoczęcie własnej kariery w dziedzinie motoryzacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here