Agencja starStone – imprezy firmowe realizowane z pasją

Imprezy firmowe to nieodłączna część funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, czy firma zatrudnia kilku, czy kilkudziesięciu pracowników, pracodawca powinien raz na jakiś czas oderwać ich od codziennych obowiązków i wynagrodzić za trud, jaki wkładają w swoją pracę – zwłaszcza, jeśli dodatkowo wiąże się to z jakąś szczególną okazją, np. jubileuszem firmy lub świętami bożonarodzeniowymi. Imprezy firmowe pozwalają pracownikom zintegrować się ze sobą, zredukować napięcie i stres związany z pracą, no i przede wszystkim – dobrze się bawić. Dlatego każdy moment jest dobry, by zorganizować event spełniający oczekiwania wszystkich uczestników i samych pomysłodawców.

Aby mieć pewność, że impreza firmowa będzie udana, warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnej agencji eventowej, która kompleksowo zrealizuje ją za nas od początku do końca. Jeśli planujemy takie wydarzenie na Śląsku, najlepszym wyborem będzie agencja starStone – firma działająca m.in. w Katowicach i dysponująca wykwalifikowaną kadrą, profesjonalnym sprzętem, a nawet meblami eventowymi, które uświetnią każde przyjęcie. Zaangażowanie agencji eventowej może budzić pewne wątpliwości, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi kwestia finansów. Dlatego warto wybrać taką firmę, która dysponuje wszystkimi niezbędnymi elementami – nagłośnieniem, oświetleniem, cateringiem itd. – dzięki temu unikniemy poszukiwania kilku różnych podwykonawców i tym samym zaoszczędzimy czas i pieniądze.

Imprezy firmowe mogą być organizowane z różnych powodów, jednak ważne, by każda z nich była zrealizowana z pasją, aby w przyszłości stanowiła cenne wspomnienie do którego warto wracać. Agencja eventowa starStone pomoże ci zorganizować imprezy firmowe takie jak:

 • Event z okazji otwarcia nowej siedziby

 • Jubileusz firmy

 • Imprezę integracyjną

 • Targi

 • Event gwiazdkowy

 • Piknik

 • Imprezę promocyjną

Najważniejsze jest, aby oprawa każdej z wyszczególnionych imprez firmowych idealnie oddawała charakter spotkania i spełniała oczekiwania gości. Zwłaszcza, kiedy ranga wydarzenia jest naprawdę wysoka i nie chodzi wyłącznie o dobrą zabawę, ale także o kreowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Dlatego tak ważne jest, aby organizować oryginalne imprezy firmowe, które przyniosą wielowymiarowe korzyści.

Atrakcje na imprezy firmowe – czym zaskakuje starStone

Udana impreza firmowa to taka, która na dłużej zostaje w pamięci uczestników i budzi wyłącznie pozytywne emocje. Można to łatwo osiągnąć dzięki ludziom, którzy biorą w niej udział, jednak aby efekt był naprawdę spektakularny, warto urozmaicić wydarzenie jakąś szczególną atrakcją, a nawet kilkoma, jeśli pozwala na to budżet. Możliwości jest wiele, jednak każda potencjalna atrakcja powinna odpowiadać stylowi firmowej imprezy. Jeśli jest to oficjalny event, nie powinno się proponować elegancko ubranym gościom gry w paintball i odwrotnie – na luźnym spotkaniu przy ognisku nikt nie zaproponuje degustacji win. Na jakie atrakcje postawić, by spełniły oczekiwania gości i idealnie wpasowały się w klimat imprezy?

Planując imprezę firmową o oficjalnym charakterze, na której pojawi się kilkudziesięciu, a nawet kilkuset gości, należy zaplanować rozrywkę, która zaangażuje ich wszystkich. Może nam w tym pomóc wspomniana agencja eventowa starStone, która dbając o każdy szczegół spotkania, organizuje także niezwykłe atrakcje dla gości. Ich znajomość najnowszych trendów, niezbędne kontakty i przede wszystkim doświadczenie w planowaniu imprez firmowych z pewnością przełożą się na efektowny scenariusz eventu, uwzględniający ciekawą rozrywkę. Czego możemy się spodziewać po agencji starStone? Nie raz organizowali już:

 • Imprezy tematyczne

 • Koncerty

 • Występy gwiazd

 • Efektowne pokazy

 • Występy taneczne

 • Strefę chillout

A także wiele innych niezwykłych atrakcji. Każda z nich jest inna i każda stanowi niebywałą rozrywkę dla gości. Wszystkie niosą ze sobą jakiś element zaskoczenia – znane nazwisko, występ wywołujący gęsią skórkę, niezwykły komfort i elegancję. Agencja starStone wie, czym zachwycić gości, jednocześnie uwzględniając uwagi i propozycje samego organizatora. Wspólnymi siłami można wywołać prawdziwy efekt WOW i sprawić, że uczestnicy imprezy firmowej jeszcze długo będą o niej pamiętać.

Eventy firmowe o mniej oficjalnym charakterze również warto wzbogacić jakąś atrakcją. Jeśli planujemy imprezę integracyjną, powinniśmy pomyśleć o rozrywce na wolnym powietrzu, dzięki której całkiem zapomnimy o firmie i nawale pracy. Wspólne spędzanie czasu sprzyja integracji, a dodatkowe atrakcje – budowaniu solidnego zespołu. Warto zorganizować pracownikom taką rozrywkę jak: gry team-buildingowe, paintball, wspinaczka, off-road i tym podobne.

Jeśli decydujemy się na imprezę firmową dla pracowników i ich rodzin, to konieczne jest zorganizowanie atrakcji wspólnych dla rodziców i dzieci, a nie tylko dla jednych bądź drugich. Oprócz dmuchanych zamków, animatorów malujących dziecięce buzie i trampolin, dobrym pomysłem jest zorganizowanie zawodów sportowych np. wyścigów w workach i przeciąganie liny. Starszym uczestnikom spotkania przyda się też inna rozrywka, np. mini golf lub zabezpieczona strzelnica. Wszystko uzupełnione ciekawymi występami i oczywiście – pysznym cateringiem.

Wydaje się, że każda impreza firmowa niezależnie od jej charakteru wymaga zaangażowania i wielu przygotowań. Dlatego właśnie warto postawić na sprawdzoną agencję eventową starStone, która weźmie na siebie planowanie i realizację każdego projektu. Samym zleceniodawcom i uczestnikom imprezy firmowej pozostanie jedynie dobrze się bawić i korzystać z uroków profesjonalnie zorganizowanego eventu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here