Kredyt przez Internet – co jest do niego potrzebne i jak znaleźć korzystną ofertę?

0
1998

Poszukując kredytu, bardzo często udajemy się do banku lub placówki oferującej pożyczki gotówkowe na dowód osobisty. Czy jednak można zaciągnąć kredyt gotówkowy przez Internet, bez wychodzenia z domu? Okazuje się, że tak. Co jest do tego potrzebne?

Podstawowym dokumentem wymaganym do zaciągnięcia kredytu przez Internet jest dowód osobisty. Jego skan trzeba przesłać do pożyczkodawcy. W niektórych przypadkach wymagane są zaświadczenia o zarobkach, które pozwalają na ocenę zdolności kredytowej. Takie zaświadczenie trzeba załatwić od swojego pracodawcy i stosowane jest ono najczęściej jako zabezpieczenie przy pożyczkach na wyższe kwoty. Jeśli chodzi natomiast o emerytów i rencistów, wystarczający będzie wycinek z ZUS. Innym rozwiązaniem, z którym można się spotkać w przypadku, gdy zaciąga się kredyt gotówkowy przez internet na get-money.pl, jest wysłanie wyciągu bankowego ze swojego konta, za wskazany przez firmę pożyczkową okres. Taki wyciąg z łatwością wygeneruje się ze swojego konta, po zalogowaniu się na nie. Po przekazaniu wszelkich niezbędnych dokumentów drogą elektroniczną firma pożyczkowa powinna przesłać umowę pożyczki. Może być ona dostarczona na adres e-mail lub być dostarczona przez kuriera. Gdy umowa zostanie zaakceptowana przez własnoręczny podpis, kredyt gotówkowy jest uruchamiany bardzo szybko, w niektórych przypadkach nawet w ciągu kilkunastu minut od załatwienia wszelkich formalności.

Firm, które oferują pożyczki gotówkowe przez Internet, jest dużo, stąd też bardzo trudne jest podjęcie decyzji o wyborze tej najlepszej, która zapewni niskie koszty obsługi i nie będzie wymagała zbędnych formalności. Jak znaleźć korzystne kredyt? Warto w tym zakresie sprawdzić kredyty gotówkowe online na get-money.pl. Dzięki temu znajdzie się korzystną ofertę dostosowaną do swoich potrzeb. Znajdują się tam porównywarki, w które wpisuje się określone dane, jak kwota pożyczki i jej okres, rodzaj rat (równe lub malejące), a także oznacza się inne opcje (np. kwestie dotyczące zabezpieczeń i zaświadczeń).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here