Leaderservice - agencja pracy i doradztwa personalnego
STRONA GŁÓWNA DLA KANDYDATÓW PRACA ZA GRANICĄ UBEZPIECZENIE WYJAZDÓW ZAGRANICZNYCH

Aktualności

Aktualności

2.12.2011 r. - Jak co roku organizujemy dla Was grudniowy konkurs lojalnościowy. Dla naszych najbardziej oddanych pracowników przygotowaliśmy nagrody!

WięcejAktualności-Wiecej

Ubezpieczenie wyjazdów zagranicznych
PDF Drukuj Email
Ubezpieczenie grupowe na życie

Wyjeżdżając do pracy za granicę pracownicy często obawiają się kwestii związanych z opieką medyczną na terenie danego kraju. Standardowa karta EKUZ wydawana przez NFZ obejmuje tylko część świadczeń, przez co w wypadku choroby możesz być narażony na dodatkowe koszta. Leader Service oferuje swoim pracownikom dodatkowe ubezpieczenia o znacznie szerszym zakresie świadczeń za jedyne 60 zł miesięcznie! Ubezpieczenie to obejmuje:

Koszty Leczenia we wszystkich krajach europy (poza Polską) do wysokości 80.000zł, a w szczególności:

  • badania i zabiegi zalecone przez lekarza
  • konsultacje lekarskie
  • dojazd lekarza, gdy wymaga tego stan zdrowia (EKUZ nie obejmuje)
  • zakup niezbędnych leków i innych środków niezbędnych w leczeniu (EKUZ nie obejmuje)
  • transport do szpitala i do domu w razie konieczności (EKUZ nie obejmuje)
  • pobyt w szpitalu
  • honoraria lekarskie (EKUZ nie obejmuje)
  • transport między szpitalami w razie konieczności
  • poród
  • jedną wizytę lekarską związaną z ciążą (EKUZ nie obejmuje)
  • leczenie stomatologiczne (EKUZ nie obejmuje)

Pakiet Assistance (EKUZ nie obejmuje):

  • Całodobowy dyżur polskojęzycznych konsultantów
  • Kontakt telefoniczny z osobą bliską
  • Transport zwłok do kraju
  • Pomoc w przypadku kradzieży dokumentów
  • Przywóz i pobyt osób bliskich w razie konieczności

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do 20.000zł (EKUZ nie obejmuje):

  • Wypłata następuje po całkowitym wyleczeniu, określany zostaje % uszczerbku na zdrowiu i w zależności od ustalonego % następuje wypłata odszkodowania. (Np. złamanie ręki to ok. 5% czyli 1.000zł odszkodowania)

Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej do 80.000zł (EKUZ nie obejmuje)

  • Przedmiotem ubezpieczenia jest odpowiedzialność cywilna Ubezpieczonego za szkody na osobie i na rzeczy wyrządzone czynem niedozwolonym, osobom trzecim poza granicami RP i kraju zamieszkania ubezpieczonego, związane z wykonywaniem czynności życia prywatnego.

Likwidacja szkód krok po kroku:

  • Każdy pracownik otrzymuje kartę, na której znajdują się niezbędne informacje potrzebne do zlikwidowania szkody
  • W przypadku zdarzenia należy zadzwonić na nr znajdujący się na karcie (połączenie z polskojęzycznym konsultantem)
  • Konsultantowi należy przedstawić swoje dane osobowe i nr polisy znajdujący się na karcie
  • Informujesz konsultanta o zdarzeniu
  • Konsultant powiadamia służbę zdrowia o zdarzeniu
  • Zostajesz leczony bezgotówkowo
  • Wykupujesz leki przepisane przez lekarza (zwrot po powrocie do Polski na podstawie przedstawionego rachunku)
  • Po wyleczeniu zgłaszasz roszczenie o wypłacie odszkodowania z NNW
 
SAZ - Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia